مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری

مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری یکی از راه حل هایی است که در مواقعی که نمیتوانید چگونه تصمیم درست بگیرید که منافعتان حفظ شود یا درست تری راه حل را اتخاب کنید میتواند بسیار کارآمد باشد.

مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری

هنگام دریافت مشاوره حقوقی چه نکاتی رو رعایت کنم؟

1- نکته اول اینکه اگر هر پیش فرض ذهنی در رابطه با سن و جنسیت و تاثیرش بر مشاوره حقوقی با وکیل دارید را فراموش کنید. جنسیت یا سن لزوما تاثیری در کیفیت مشاوره حقوقی ندارند. گاهی اوقات یک مشاوره حقوقی از یک مشاور جوان در یک موضوع مشخص برای شما بهره وری بیشتری به همراه دارد. سعی کنید بیشتر از سابقه ی فردی که از او مشاوره حقوقی دریافت می‌کنید مطلع باشید تا سن و سال .

2- اگر می‌خواهید اطمینان حاصل کنید که مشاوره حقوقی با وکیل دریافتی کیفیات لازمه رو دارا هست توجه کنید که از فردی مشاوره دریافت کنید که جز وکلای پایه یک دادگستری یا کارآموز وکالت باشد. کارشناس حقوقی ممکن است در بعضی موضوعات پاسخگوی شما باشد اما توجه کنید که مشاوره حقوقی دریافتی از سوی وکلای متخصص از لحاظ کیفی احتمالا بهتر از مشاوره حقوقی دریافتی از سوی غیر وکلا خواهد بود.

3- برای دریافت مشاوره حقوقی با وکیل به تبلیغات اکتفا نکنید. سعی کنید با بررسی سوابق وکیل ، مطالعه رزومه و همچنین مشاهده نظرات کاربران دیگری که از این فرد مشاوره حقوقی دریافت کردند به یک تصویر کلی برسید. 

4- از مشاوره حقوقی تخصصی با وکیل استفاده کنید و سعی کنید فردی رو انتخاب کنید که در حوزه‌ی موضوع مشاوره حقوقی تخصص و دانش لازم را دارا هست. متاسفانه در بسیاری از وبسایت‌ها و موسسات مشاهده می شود که مشاور امکان ارائه مشاوره حقوقی در تمام موضوعات را دارد. 

5- پیش از دریافت مشاوره حقوقی با مقایسه تخصص و نرخ حق‌المشاوره، مشاور حقوقی مورد نظر خود را پیدا کنید.

6- در صورتی که اسناد و مدارکی دارید، پیش از دریافت مشاوره حقوقی آن را به اطلاع ارائه کننده برسانید. مخصوصا این روزها که با شیوع کرونا مصادف گردیده است، در صورتی که قصد دریافت مشاوره حقوقی به صورت غیرحضوری را دارید اطمینان حاصل نمایید که راه ارتباطی درست و امن بین شما و ارائه کننده مشاوره حقوقی وجود دارد تا وی بتواند پیش از ارائه مشاوره به شما، اسناد را مطالعه کرده و بر اساس آن شما را راهنمایی کند.

مشاوره با وکیل خانم

مشاور حقوقی چه وظایفی دارد؟

به طور معمول، مشاوران حقوقی در یک زمینه معین از ضابطه متخصص هستند و برای خودداری از هرگونه پیامد و عواقب حقوقی موکل خود استخدام می شوند.در ضمن مشاوران حقوقی بایست درباره رویه ها و قانون حقوقی قابل مقایسه تحقیق کنند. آنها اینگونه بایست بدانند که چگونه ضابطه را برای شروط مشتری خود اعمال کنند.به طور کلی ، شرکت ها یا اشخاص و همچنین دفاتر و یا سازمان های دولتی برای مشاوره کارکنان و سایر مدیران اجرای خود جهت عالی شدن روند کارها و نحوه مدیریت کارکنان ، عمل به استخدام مشاوران حقوقی می نمایند.

 

چرا به مشاوره حقوقی نیاز داریم؟

مشاوره حقوقی با وکیل خانم

همه ما کم و بیش در زندگی خود اعم از شخصی کاری و یا حتی در معاملات که روزانه انجام می‌دهیم با مشکلاتی مواجه شده‌ایم .

مشکلاتی که اگر از راهنمایی یک فرد به عنوان مشاور بهره‌مندی شویم خیلی سریعتر و آسانتر می توانستیم در آن مشکلات فائق آورده و حضورشان را در زندگیمان کمرنگ سازیم.به جرعت می توان گفت این شگرد اصلی افراد موفق است که همیشه پیش از انجام هر کاری از راهنمایی یک مشاور حقوقی استفاده می‌کنند مشاوره‌های که می‌تواند میلیون‌ها سود و منفعت را با آن برسند و جلوی هرگونه ضرر و مشکلات پیش رو را بگیرد و این در حالی است که همه چیز در راستای قانون پیش می‌رود.

مشاور حقوقی به گفته بسیاری از وکلای دادگستری نیازی است بسیار ضروری که نادیده گرفتن آن تاوان سنگین را به دنبال دارد .

شاید همه مردم از این موضوع اطلاع چندانی نداشته باشند که مشاوره حقوقی چه میزان ضروری در انجام کارهای روزمره دارد . اما کسانی که در سازمانها و ارگانهای دولتی و خصوصی مشغول به کار هستند می دانند که در راستای تمام فعالیت های خود از جمله تنظیم قراردادهای متعدد می توانند از مشاور حقوقی ، مشاورانی که فارغ التحصیل رشته حقوق هستند یاری بگیرند .

در مقابل که برات دیده شده که مشاور حقوقی نادرست مشکلات را پیچیده و درمواردی پرونده و مسائل حقوقی را لاینحل کردند که نتیجه آن چیزی جز پایمال شدن حقوق افراد نمی باشد.

مشاوره حقوقی رایگان

جهت دریافت مشاوره حقوقی رایگان با وکیل پایه یک دادگستری مریم نصراللهی تماس بگیرید و ده دقیقه اول را به صورت رایگان مشاوره دریافت کنید .

مشاوره حقوقی تلفنی

جهت دریافت مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری مریم نصراللهی میتوانید از طریق راههای ارتباطی تماس بگیرید.

5/5 - (7 امتیاز)