وکیل مهاجرت در تهران

مهاجرت برای بعضی از اشخاص بسیار با اهمیت است و اصلی ترین موضوع در زندگی آنها به حساب می آید. امکان دارد بعضی از اشخاص با وجود صرف وقت و هزینه بسیار نتوانند کوچ کنند. احتمالاً عزم مهاجرت تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری و … را داشته باشید کوچ به هر مقصودی قوانین و شروط مخصوص خود را دارد که قصد داریم در سایت مریم نصراللهی شمارا با آنها آشنا کنیم.

اگر به دنبال مهاجرت هستید فقط کافیست با ما تماس بگیرید.

وکیل مهاجرت مریم نصراللهی

یکی از ادله ی خودداری از کوچ بی خبری از قوانین مهاجرت و نیز قوانین کشور مبدا و مقصد است. مشورت با یک وکیل مهاجرت حائز شرایط یا شخصی که پیش از این هجرت کرده است می تواند سفر شما را آسان تر کند ولی مهاجرت قانونی یقیناً انتخاب بسیار مطمئن تری است. خیلی از هم میهنان ما مدت هاست میل به هجرت دارند و همین موضوع سبب شده است تا احتیاج به وکیل مهاجرتی خوب به سختی حس شود. علت این کار، اطلاع پایین افراد از شرایط و قوانین مهاجرت به کشورهای خارجی است، از همین روی، بیشتر درخواست کنندگان روادید بین صفر تا صد تقاضای خود را برای دریافت روادید آنی و تضمین شده به وکیلان دارای شرایط می فرستند. ولی نکته اصلی در این روند انتصاب بهترین وکیل با علم حقوقی بالا در تهران است که بتواند در اندک ترین فرصت ممکن به تمایل دیرین شما عمل کند. پس با ما متحد باشید تا شما را با خصوصیت های یک وکیل مهاجرت خوب آگاه کنیم.

وکیل مهاجرت کیست؟

وکیل مهاجرت شخصی است که در پرونده های سکونت و هجرت مهارت دارد و از راه تماس پیاپی خود با سفرای خارجی معلومات کاملی درباره قوانین و ضوابط مهاجرت به دست آورده است. چنین شخصی با اطلاع از واپسین تحولات قوانین مهاجرتی کشورها تلاش می کند بهترین و به همان سان کمترین طریق ممکن را برای گرفتن روادید، توقف دائم، اذن توقف و … بیابد. همانگونه که بیان کردیم قوانین مهاجرت هر سال و گاهی هر چند ماه یکبار عوض می شود که دشواری های جدی برای درخواست کنندگان به وجود می آورد. اینجاست که یک وکیل مهاجرت با بینش و خبرگی خود به یاری این نوع اشخاص می آید و آنها را در جریان تقاضای روادید مساعدت می کند.

برای اینکه به طور دقیق سخت کوشی های وکیل مهاجرت را بدانیم نخست باید با مسئولیت های وکیل آشنا شویم و پس از آن مسئولیت های وکیل برای مهاجرت را بازگو کنیم. مسئولیت های وکیل و مشاور حقوقی کما بیش مشابه و در حالاتی گوناگون است‌. برای گزینش وکیل و مشاوره حقوقی مهاجرتی این بخش را مهیا نموده ایم.

همانگونه که ذکر شد در آغاز باید با معنای وکیل و مسئولیت های او آشنا شوید که در این هنگام درک معنای وکیل مهاجرت برای شما راحت تر خواهد بود. به نظر شما وکیل کیست و چه مسئولیت هایی دارد؟ یک توصیف ساده از وکیل  فردی است که رایزن و پشتیبان حقوق اشخاص، کارگزاران دولت ها و مشاغل است. برعکس تصور همگان، مسئولیت وکیل تنها صیانت از حقوق بزهکاران نیست. امکان دارد به دلایل گوناگون احتیاج به تماس با یک وکیل داشته باشید. وکیل موکل خود را با دقت به شرایط هر شخص و بر پایه ی خبرگی و معلومات او در عرصه مسائل حقوقی و در عرصه های گوناگون هدایت و مشاوره می دهد.

همه ی وکیلان متعهد به سپری کردن دوره ها و اخذ واحدهای درسی در دانشگاه حقوق هستند. فارغ التحصیلان باید بعد از فارغ التحصیلی در امتحان وکالت شرکت کنند. گام بعدی حاوی کامل کردن یک دوره ۱۸ ماهه است. اشخاصی که می توانند همه‌ ی این مراحل را سپری کنند می توانند پروانه وکالت بگیرند.

از دیدگاه قانونی فقط دو نهاد ذیل دارای شرایط تقاضای این پروانه هستند و پروانه های صادر شده به وسیله دیگر نهادها معتبر نیستند:

 • کانون وکلای دادگستری
 • انجمن اجرایی مشاوران و وکلای قوه قضائیه

در ایران وکیل مهاجرتی وجود ندارد، بدرستی وکلا برای وکالت در حیطه خاصی ضرورتی به سپری کردن دوره های تخصصی در دانشگاه ندارند، همه ی وکلا می توانند بعد از گرفتن پروانه وکالت در همه ی دفاتر حقوقی و مهاجرتی به کار مشغول شوند. مهاجرت به کشورهای خارجی مسئله ی مهمی است، ولی چه اقدامات و راه حل هایی هست که منتهی به پیروزی مهاجران گردد.

نخستین چیزی که در خصوص مهاجرت اهمیت دارد این است که بهترین وکیل مهاجرت را همراه خود داشته باشید که در همه‌ی مراحل قانونی شما را مساعدت کند و شما را به هدف برساند بدرستی می توان گفت داشتن وکیل با تجربه می تواند آتیه و تقدیر یک مهاجر را بنویسد.

خصوصیات وکیل مهاجرت چیست؟

اشخاص برای مهاجرت به دیگر کشورها باید از قوانین‌ و ضوابط حاکم بر کشور مقصد معلومات بایسته و ضروری را داشته باشند و این کار فقط به وسیله ی یک وکیل مهاجرتی دارای شرایط مقدور است. موسسه حقوقی مریم نصراللهی یک موسسه مهاجرتی است که از بهترین وکیل مهاجرتی آشنا به رویدادهای مهاجرتی بهره گیری می کند. موسسه ما تحت نظر

بی واسطه وکیل دادگستری کار می کند و دارای همه ی جوازهای قانونی اعم از پروانه از وزارت کار، تامین اجتماعی و رویدادهای اجتماعی و همچنین پروانه از وزارت علوم و پروانه وکالت مستند می باشد.

وظایف وکیل مهاجرت

وکیل امور مهاجرت

۱-توانایی مشاوره حقوقی به اشخاص، موسسه ها و مشاغل در جهت اجرای امور حقوقی

۲-در حالت ضرورت همه ی تعهدات قانونی و قضایی را از جانب خریداران خود انجام دهند.

۳-مساعدت متقاضیان یا تنظیم قراردادهای حقوقی بنیادین برای آنها

۴-تشریح قوانین و ضوابط در پرونده و محکمه

۵-تدوین و تنظیم مدارک قانونی

نقش وکیل مهاجرت چیست؟

با رسیدگی دقیق مسئولیت یک وکیل، زمان آن است که مسئولیت یک وکیل مهاجرت را توضیح دهیم. اشخاص شاید به دلایل ذیل قصد مهاجرت به کشورهای دیگر را داشته باشند:

 • مهاجرت از راه سرمایه گذاری
 • مهاجرت تحصیلی
 • روادید کاری

حالات مذکور سه دلیل و هدف اصلی مهاجرت هستند. ممکن است برای شما سوال باشد که وظیفه وکیل مهاجرت چیست؟ وکیلان مهاجرت که خصوصیت ها و مسئولیت هایشان کلاً با دیگر وکیلان مهاجرت گوناگون است‌، پیچیدگی ها را رفع و رجوع کرده و به سوالات درخواست کنندگان جواب می دهند با دقت به اینکه مهاجرت روندی دشوار و گاهی زمان بر است، باید با شخصی که در این عرصه خبرگی دارد مشورت کنید. شاید همه ی وقت و پول خود را ضایع کنید برای اینکه معلومات کافی در خصوص قوانین مهاجرت ندارید. احیاناً شما درباره ی قوانین کشورها برای مهاجرت سوالات زیادی دارید و بسیار دقیق هستید. بر این اساس دارا بودن یک وکیل مهاجرت حاذق که بتواند فی الواقع شما را در این راه هدایت کند، لازم است.

چگونه بهترین وکیل مهاجرت را پیدا کنیم؟

پیشنهاد می کنیم برای رابطه با یک وکیل کارآزموده، در آغاز با دوستان و اقوام خود که موفق به گرفتن سکونت شده اند، ارتباط بگیرید. برای اینکه این اشخاص به گمان بسیار پرونده مهاجرت خود را به یکی از وکیلان کارآزموده و ماهر عرضه نموده اند. روش دوم انتصاب از بین وکیلان مشهور سطح شهر است. مشاوران حقوقی از این سر تا آن سر ایران دفاتر قانونی دارند ولی این بدان معنا نیست که تمام آنها دارای اهلیت بالایی هستند.

بر این اساس بررسی سوابق کاری آنها و تعداد پرونده های پیروز می تواند بهترین مولفه برای تصدیق منزلت آنها باشد. با این وجود، چند روش راحت برای پیدا کردن یک وکیل مهاجرت خوب هست:

> تجربه کاری: یکی از اصلی ترین عوامل یک وکیل خوب، خبرگی اوست. سن یک وکیل شاید به نیکی نشان دهنده خبرگی او باشد. مسلماً وکیلی که سال ها در این عرصه فعالیت کرده است تجربه خوبی دارد. البته در میان وکیلان جوان اشخاصی هستند که با تجربه کم توانسته اند در خیلی از موارد پیروز شوند. بر این اساس استثناهایی در این عرصه هست که نباید به راحتی از آنها چشم پوشی کرد.

> تفحص در اینترنت و بررسی نظرات مشتریان: روش دیگر برای پیدا کردن یک وکیل مهاجرتی خوب تفحص در اینترنت و رسانه های اجتماعی است. در این شیوه باید بسته به دیدگاه های کاربران حساس باشید و در حالت رویت دیدگاه های تصنعی از برگزیدن وکیل مورد نظر اجتناب کنید. شوربختانه بعضی از وکیلان با قرار دادن دیدگاه های ساختگی سعی در فریب کاربران دارند. بر این اساس، به دنبال وکیلانی باشید که دیدگاه های حقیقی و بازخورد کاربران را دارند.

ویژگی های وکیل مهاجرت خوب چیست؟

یکی از خصوصیت های وکیل مهاجرت خوب، داشتن خبرگی در پرونده های مهاجرتی می باشد. افزون بر در نظر گرفتن جوازهای قانونی، باید بدانید که وکیل شما دارای سال ها خبرگی حقوقی به ویژه در عرصه مهاجرت است. از آنجایی که قانون مهاجرت سخت است، وکیل شما باید در رویدادهای مهاجرت مجرب باشد. بنابراین به دنبال کارشناسان مهاجرت باشید و اسناد آنها را وارسی کنید.

بیشتر شرکت های حقوقی و وکیلان در عرصه های مختلف حقوقی فعالیت می کنند. برگزیدن وکیل و شرکت مهاجرتی شانس پیروزی شما را زیاد می کند. موسسه مهاجرتی خانم مریم نصراللهی که درباره این عرصه مرکزیت دارد، با بهترین وکیلان مهاجرت در ارتباط است و تمام آخرین قوانین مهاجرت را می شناسد. بر این اساس در صورتی که به دنبال بهترین وکیل مهاجرت هستید، آسوده خاطر باشید که شخص مورد نظر شما پیشینه چندین ساله در این عرصه را داشته و با منابع وابسته در این عرصه آشنایی دارد. این شناخت اولیه و اطمینان به مقامات مهاجرت بدون تردید زمان رسیدگی به پرونده شما موثر خواهد بود.

حقیقت این است که هر خطای کوچکی در پرونده مهاجرت می تواند منتهی به دشواری های خطیر شود. در بدترین وضعیت، ولو یک خطای کوچک می تواند آسیب های غیر قابل جبران به بار آورد. حتی در صورتی که بتوان اشتباه را تصحیح کرد، شاید پرونده شما را به تعویق بیاندازد و فرصت بیشتری را به دنبال داشته باشد. از طرف دیگر، خیلی از برنامه های مهاجرتی نیازمند اجرای روند اداری هستند و هر خطای کوچکی پیامدهای منفی بسیاری به همراه خواهد داشت. وکیل مهاجرت شما باید خیلی باهوش باشد و پیش از فرستادن اسناد، همه ی جزئیات را در نظر بگیرد.

یکی از روش هایی که می توانید دقت یک وکیل بسته به جزئیات پرونده را بدانید این است که با او درباره پرونده مهاجرت خود گفت وگو کنید. دستورالعمل های دشوار حقوقی می تواند هر کسی را متحیر کند. این موضوع به خصوص برای کسانی که به دنبال مهاجرت هستند و مراحل اداری را استنباط نمی کنند صادق است‌. اینجاست که ترفندهای ارتباطی قوی همچون یکی از خصوصیت های بهترین وکیلان مهاجرت در نظر گرفته می شود.

 • مدرک موثق حقوق به مفهوم گرفتن آن از دانشگاه های معتبر ایران و جهان است.
 • تسلط به زبان کشور مقصد و شناخت کامل با فرهنگ و آیین و روش این کشور
 • احاطه و خبرگی لازم برای مساعدت به درخواست کنندگان را داشته باشند.
 • به روز رسانی و شناخت با آخرین تحولات قوانین کشورها
 • در دسترس بودن پیوستگی های جهانی
 • اذن اجرای قوانین جهانی
 • داشتن قاعده و نظم معقول
 • هزینه مناسب اخذ نمایند
 • پروانه سازمان حقوقی
 • مجوز وکالت

وکیل مهاجرت خوب

یک وکیل مهاجرت خوب به ترفندهای ارتباطی نوشتاری و کلامی برای توصیف موضوعات پیچیده به زبان آسان تر احتیاج دارد. وکیل مهاجرت شما باید بتواند با ترفندهای ارتباطی قوی خود آنچه را که لازم دارید به شیوه ای قابل فهم به شما توضیح دهد. چه بسا باید در خصوص پرونده خود تصمیم بگیرید و در صورتی که پرونده ی خود را استنباط نکنید، نمی توانید تصمیم درستی بگیرید. چنانچه وکیل مهاجرت نتواند شما را قانع کند، دور از ذهن است که بتواند افسران مهاجرت را قانع نماید. از طرف دیگر، قدرت برقراری رابطه خوب در گفتگوها و عرضه پرونده ها لازم است و این عملکرد به خصوص در موقعیت هایی که وکیل شما احتیاج به رابطه با دیگر کارشناسان دارد از ارزش بالایی بهره مند می باشد.

وکیل مهاجرت شما باید بتواند درباره موضوعات معمول فکر کند و به آنها جواب دهد. پیشه وکالت پیوسته در حال دگرگونی است. و به ویژه در عرصه مهاجرت قوانین همیشه در حال دگرگونی هستند. بهترین وکیل مهاجرت باید پیوسته به روز باشد، به شکل پیوسته در خصوص آخرین پیشرفت ها در عرصه حقوقی خود بررسی کند و تلاش کند بفهمد که این تحولات چگونه بر پرونده موکل خود اثر می گذارد. در صورتی که این کار را انجام ندهید شاید روال مهاجرت شما با معلومات قدیمی ادامه پیدا کند که به جای خود سبب به وجود آمدن‌ مشکلات فراوانی در روال مهاجرت شما خواهد شد.

مشاوران مهاجرت خانم مریم نصراللهی پیوسته به روز هستند و توصیه می کنیم پیش از انجام هر کاری با مشاوران ما تماس بگیرید تا مراحل مهاجرت خود را انجام دهید. بعد از رسیدگی های لازم، پرونده ی شما به وکیلان مجرب انتقال داده می شود و می توانید بدون نگرانی به همه ی مراحل مهاجرت به آنها اعتماد کنید.

یکی از خصوصیت های بهترین وکیل مهاجرت این است که او به خوبی می داند که هیچ دو پرونده ای با دشواری های مشابه ای مواجه نمی شوند،‌ به این معنا که باید بتواند با دقت به شرایط هر یک از خریداران خود و ترفندهای حل مشکل، خود را مطابقت دهد، وکیل مهاجرت شما باید بتواند با بهره گیری از خبرگی، مطالعات جدید، تجزیه و منطق راهبردهای بی نظیر و نوآورانه ای را برای رسیدن به مقصود بیابد. برای این کار وکیل مهاجرت شما باید ابتکار خوبی در کنار ترفندهای تحلیلی داشته باشد. بر این اساس زمان برگزیدن وکیل مهاجرت خود، احتمالاً در نظر داشته باشید که آیا او می تواند راهکارهای بالقوه ای را در حالت پیدایش مشکل عرضه دهد یا خیر!

حتی هنگامی که همه ی اسناد شما کامل شد، طبق معمول سازمان روادید و مهاجرت جزئیات بسیاری را می خواهد. اینجاست که پشتکار به عنوان یکی از خصوصیت های بهترین وکیلان مهاجرت مورد توجه قرار می گیرد. یک وکیل مهاجرتی خوب باید پیگیر باشد و همه ی سعی خود را برای عملکرد مطبوع انجام دهد.

در غیر این صورت جریان پرونده شما کند جلو خواهد رفت. هر چند شما حق داشتن وکیل مهاجرتی را در صد در صد مواقع ندارید، ولی در حالت احتیاج این حق را دارید که یک وکیل در دسترس داشته باشید. زمانی که با یک موقعیت ضروری روبرو می شوید، یک وکیل باید بتواند با شتاب به موقعیت شما جواب دهد. بهترین وکیل مهاجرت باید بتواند شما را قانع کند.

وکلای مهاجرت چگونه می توانند به ما کمک کنند؟

وکیل های مهاجرت نسبت به شرایط خواهان بهترین و ساده ترین روش را برای گرفتن روادید نشان می دهند. آنها همه ی معلومات لازم درباره ی پیش و پس از مهاجرت و همچنین معلوماتی در خصوص فرهنگ، آیین و روش، شرایط اجتماعی، فضای سیاسی حاکم، فرهنگ کار و تحصیل و غیره را در تصرف درخواست کنندگان قرار می دهند. آنها همه ی سعی خود را می کنند تا همه‌ چیز با شتاب انجام شود.

وکیل مهاجرت درخواست کنندگان را از سرگردانی خلاص می کند و با طرح ریزی دقیق و معقول در معدودترین زمان ممکن مبادرت می کند. وکیلان تنها شما را با شیوه های قانونی آگاه می کنند و در پایان شما را از اضطراب‌ در خصوص غیر قانونی بودن کارها خلاصی می دهند. با دقت به اینکه افسران مهاجرت بیگانه روی مهلت سکونت و حضور مهاجران حساسیت بسیاری دارند، این مسئله وکیلان را ناگزیر به موجه سازی درخواست کنندگان نموده است.

متاسفانه خیلی از مهاجران بعد از اخذ روادید موقت‌ به کشور خود باز نمی گردند و به دنبال پیدا کردن روش های غیر قانونی برای سکونت در کشور مقصد هستند. این جریان سبب شد تا مقامات مهاجرت در این باره خیلی سختگیر باشند. از همین روی، باید به آنها اطمینان دهید که به محض پایان اعتبار روادید خود، مقدمات برگشت به خانه را مهیا خواهید کرد. وکیلان مهاجرت به شما در این کار مساعدت می نمایند و روش هایی را به شما تعلیم می دهند تا اعتماد آنها را جلب کنید.

دلایل ضرورت داشتن وکیل حقوقی برای مهاجرت

وکیل و مشاور مهاجرت به همه ی قوانین داخلی و خارجی کشور مقصد آگاهی جامع دارد. شما می توانید به شیوه حضوری و بدون وکیل به روادیدهای مهاجرت سرکشی کنید ولی کوچکترین خطایی می تواند مهاجرت شما را فسخ یا به تعویق بیاندازد.

> اشخاصی که داعیه مهاجرت برای تحصیل، کار یا سرمایه گذاری را دارند ترغیب می شوند از وکیل مهاجرت استفاده کنند.

> با دقت به اینکه هر کشوری قوانین داخلی و نکته سنجی های مخصوص خود را درباره ی قابلیت اتباع خارجی دارد، همه ی قوانین مهاجرتی در حیطه دانشگاهی حقوق بین الملل نشان داده شده است.

> یکی از الزامات وکیل مهاجرت ضرورت آگاهی داشتن درست و دقیق قوانین است.

> همچنین در مهاجرت از راه ازدواج داشتن یک وکیل خوب به علت شرایط مخصوص و حساس بسیار با اهمیت است. برای نمونه، زندگی در چین از راه ازدواج امکان بی همتایی برای زندگی و گرفتن تابعیت در کشور پیشرفته ای مثل چین است.

4.4/5 - (7 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید