وکیل خانم در تهران | وکیل زن

وکیل خانم در تهران | وکیل زن :اگر برای دعاوی حقوقی خود به دنبال وکیل زن یا وکیل خانم هستید مریم نصراللهی وکیل پایه یک دادگستری میتواند بهترین انتخاب برای شما باشد تا با صبر و حوصله فراوان و دانش20 ساله خود شما را تا رسیدن به بهترین نتیجه همراهی کند.

وکیل زن در تهران

چرا وکیل خانم ،وکیل زن انتخاب کنیم؟

در گذشته شغل وکالت از دید جامعه ما مخصوص آقایان بود و بیشتر یک شغل مردانه محسوب می شد.اما با رشد جامعه و حضور پررنگ زنان ترفیع جایگاه آنها در محاکم دادگستری و بالا رفتن تعداد وکلای خانم  که به صورت حرفه ای فعالیت میکنند و با این وجود بسیاری از افراد تمایل دارند که پرونده های خود را به وکلای خانم بسپارند.

وکیل پایه یک دادگستری

انتخاب وکیل خانم در بیشتر موارد مربوط به پرونده هایی است که یک طرف دعوی خانم بوده و بنا به دلایل بسیاری ترجیح میدهد که یک وکیل زن را در کنار خود داشته باشد.

دلایل زیادی برای این انتخاب وکیل خانم وجود دارد از جمله:

 • وکیل خانم شرایط موکل خانم را بهتردرک میکند
 • یک زن با وکیل خانم بهتر میتواند جزئیات مسائل را بیان کند.
 • میزان دقت بالای وکلای خانم، که دقت بیشتری را نسبت به جزئیات پرونده از خود نشان می دهند

دلایل بسیاری وجود دارد که موکلان خانم یا آقا ترجیح میدهند که در پرونده های قضایی یک وکیل خانم را در کنار خود داشته باشند

وکیل زن مجرب

کانون های وکلا جهت کارآموزی نفرات برترآزمون وکالت را انتخاب میکنند و در این بین هیچ تفاوتی بین جنسیت زن و مرد وجود ندارد و تمام مراحل کارآموزی و کسب پروانه وکالت برای وکلای خانم و آقا به صورت یکسان سپری خواهد میشود و پس از آن تلاش و کوشش یک وکیل میتواند مهارت و توانایی وی را جهت موفقیت و پیروزی در پرونده های مختلف بالا ببرد.

طبق تجربه و سوابق وکلای خانم ثابت شده است که میزان موفقیت در تعداد پروندهای حقوقی بالایی با موضوعات مختلف مانند: طلاق و مهریه، حضانت فرزندان و اجرت المثل ایام زوجیت و همچنین نفقه و دیگر پرونده ها  به کارگیری وکیل خانم همیشه به کسب موفقیت برای موکلان بخصوص موکلان خانم منجر شده است.

وکلای خانم با تجربه و حرفه ای بسیاری در زمینه دعاوی حقوقی و کیفری وجود دارند که می توانند به افرادی که درگیر پرونده و محاکم دادگستری هستند در رسیدن به نتیجه مطلوب کمک کنند.

ویژگی های وکیل خانم ، وکیل زن:

در بسیاری از حوزه های حقوقی مخصوصا دعاوی مربوط به خانواده، نیاز افراد به دریافت مشاوره ی حقوقی و داشتن یک وکیل خانم جهت پیگیری و رسیدگی به پرونده های حقوقی بسیار دیده میشود. بخصوص در کشور ما ایران به دلیل بسیاری از مسائل جامعه افراد تمایلی ندارند که مشکلات به وجود آمده ی مابین زوجین را با وکیل مرد در میان بگذارند.

 به همین دلیل است که افراد ترجیح می دهند با استخدام وکیل پایه یک خانم بتوانند راحت تر مسائل شخصی خود را در میان بگذارند..

مهمترین ویژگی ها و خصوصیات یک وکیل

مهمترین خصوصیت یک وکیل مورد قبول جهت وکالت فرقی نمیکند که آقا یا خانم، موارد زیر میباشد:

 • صداقت
 • درستکار بودن
 • امانت دار بودن
 • تسلط کامل به قوانین و مقررات مربوطه
 • دانش روز
 • هوش و ذکاوت بالا در کار
 • حرفه ای بودن
 • شجاع بودن (که البته به دلیل شرایط خاص برخی از پرونده ها و مسائل خاص مربوطه یک وکیل خانم به شجاعت بیشتری نیاز دارد)
 • صبر و حوصله بالا

بهترین وکیل خانم | وکیل زن

مهمترین نکته در انتخاب بهترین وکیل سنجیدن معیارهای لازم برای انتخاب درست میباشد.

از مهمترین فاکتورها برای انتخاب وكيل خوب حال چه وکیل خانم باشد یا آقا معتمد بودن وی میباشد، که با همین ویژگی و احساس مسئولیتش میتواند نقش مهمی را در پرونده موکل خود ایفا کند.

و به همین دلیل است که افراد هنگام جستجوی بهترین وکیل به درجه علمی وکیل و همچنین آگاهی او به قوانین و مقررات حقوقی توجه لازم ا نشان میدهند. و این به دلیل آن است که افراد بخاطر عدم آگاهی به قوانین و روند قضایی پرونده میخواهند وکیلی را انتخاب کنند که تسلط و تجربه کافی جهت پیشبرد و موفقیت پرونده را داشته باشد.

بهترین وکیل خانم در تهران

انتخاب وکیل پایه یک خانم

در جامعه ما متاسفانه برخی از افراد هنوز هم بر این باور هستند که یک وکیل خانم توانایی لازم جهت پیگیری دعاوی حقوقی را ندارد، اما در واقع در انتخاب یک وکیل آنچه که دارای اهمیت است نه جنسیت او، بلکه هوش و تخصص و فن بیان قوی او وهمچنین تجربه کافی و ذکاوت وکیل است و همچنین، نظم و پیگیری کردن پرونده و داشتن صداقت و امانت دار بودن وکیل است .که همه ی این موارد نقش مهمی را در انتخاب یک وکیل خوب ایفا میکند. همه ی این ویژگی ها در بسیاری از وکلای خانم دیده میشود و امروزه ثابت شده است که وکلای زن انتخاب بسیاری از موکلان هستند.

وکلای پایه یک خانم توانایی بالایی در حل و فصل دعاوی مختلف دارند و بخاطر احساس همدردی بالایی که با موکلان خود دارند موکلانشان به راحتی احساس و مشکلات خود را با آنها در میان میگذارند

مزایای انتخاب وکیل خانم

مزایای زیادی برای انتخاب وکیل خانم  وجود دارد که در زیر به ذکر برخی از آنها خواهیم پرداخت:

موکلان خانم در پرونده های خود با وکیل خانم بهتر ارتباط میگیرند و همین باعث پیشبرد بهتر پرونده میشود.

به جهت آنکه در دعاوی خانواده، عموما زنان و دختران قشر آسیب پذیری هستند وجود یک وکیل خانم در کنار آنها میتواند باعث احقاق حق و حقوق آنها شود.

 جزئی نگری خانم ها یکی دیگر از مزایای انتخاب وکیل خانم است زیرا وکلای خانم با دقت نظر بالایی که دارند جزئیات بیشتری را از پرونده مورد توجه و رسیدگی قرار میدهند .

وکلای خانم با توجه به قدرت احساسی کردن شرایط و جو دادگاه میتوانند پرونده را به نفع موکل خود پیش ببرند .

وکیل زن پایه یک

مریم نصراللهی وکیل پایه یک خانم حرفه ای ، با تجربه و قدرت بالایی که در حل و فصل دعاوی مختلف دارد،میتواند بهترین وکیل خانم باشد که میتوانید در دعاوی مختلف در کنار خود داشته باشید.

5/5 - (1 امتیاز)